Тренування

  Двері нашої Студії відчинені для дітей віком від 4,5 років. Індивідуальний підхід до кожної дитини досягається за рахунок розділення на різнорівневі та різновікові групи.

  Заняття Студії проходять в спеціально облаштованій залі кваліфікованими тренерами. Діти з завзяттям працюють як на боксерських мішках, так і перед дзеркальною стіною, як на борцовському татамі, так і на гімнастичній стінці.

Тренери Студії "Монада":

Оліфер Юрій Васильович - тренер, керівник Студії

Фадєєв Станіслав Вікторович - тренер Студії

Педешко Руслан Валерійович - асистент тренера Студії

 Учбова програма дозволяє дітям з різним рівнем підготовленності успішно освоювати техніки змішаних єдиноборств.

 Тренування проходять двічі на тиждень. Тривалість заняття від 60 до 90 хв. - це той необхідний мінімум, який допоможе дітям в освоєнні технік, отриманні навичок та фізичних навантажень. На заняттях діти приймають участь  як у естафетах, так і в поєдинках, виконують різноманітні фізичні вправи і це допомагає їм покращити свої кондиції, зміцнити дух і тіло.

  Кожній дитині важливо, щоб батьки знали про її успіхи і досягнення, тому заняття в Студії "Монада" публічні.

Останні новини
15/04/2020, 17:45:55
Карантин
08/11/2019, 11:52:59
Додаткові заняття по середах
Принципи

 Сьогодні, у вік інформаційних технологій, коли батьки та діти з кожним роком все менше і менше часу приділяють фізичній активності, що призводить до проблем зі здоров’ям і не тільки фізичним але й психологічним, серйозно постає питання: «Що з цим робити?» Ми знаємо відповідь на це запитання! Досвід понад 20 років роботи з дітьми, дає Нам можливість заохотити, привабити та навчити дітей основам єдиноборств, як одним з розділів фізкультурно – спортивної діяльності. Привити любов до фізкультури та спорту, наша основна мета як тренерів та педагогів. Це допомагає досягнути фізичного здоров’я. А що стосується психологічного здоров’я, то багато проблем наших дітей лежать у площині «відвойовувати свої права на вулиці» або «здолати сусідського задиру». Навпаки, виклики криються в більш глибоких аспектах. Сумніви та страхи вашої дитини скоріш за все у невпевненості в собі і своїх здібностях.

читати загалом