Літо - 2019

  Свіже повітря, джерельна вода та активний відпочинок допоможуть дітям зміцнити здоров’я, стати самостійнішими, здобути корисні знання та навички і відновити сили після року, проведеного в міській метушні.

  База відпочинку «Над Стрипою» займає площу біля 4 га, поблизу с. Скоморохи в 25 км від м. Бучач, Тернопільської обл. Діти розміщуються в кімнатах на 2-3-4 чоловіки зі зручностями на блоці (санвузол та душ) На території бази є футбольне поле, волейбольний майданчик, настільний теніс, тир, кафе, озеро для купання, прокат велосипедів та катамаранів.

  В програмі відпочинку: краєзнавчі походи, спортивні та розважальні заходи, дискотеки, квести, автобусна екскурсія, вечері просто неба з приготуванням їжі на вогнищі.

  Харчування: 3-х разове (їжа готується на джерельній воді)

  Строки поїздки: з 29.06 – 10.07 (виїзд з Києва 28.06; повернення в Київ 11.07)

  Вартість путівки: 6650 грн + проїзд (потяг + автобус)

  Бронювання: 2000 грн до 15.05, залишок до 15.06

Супроводжує групу: керівник Студії «Монада» Оліфер Юрій Васильович

Останні новини
15/04/2020, 17:45:55
Карантин
08/11/2019, 11:52:59
Додаткові заняття по середах
Принципи

 Сьогодні, у вік інформаційних технологій, коли батьки та діти з кожним роком все менше і менше часу приділяють фізичній активності, що призводить до проблем зі здоров’ям і не тільки фізичним але й психологічним, серйозно постає питання: «Що з цим робити?» Ми знаємо відповідь на це запитання! Досвід понад 20 років роботи з дітьми, дає Нам можливість заохотити, привабити та навчити дітей основам єдиноборств, як одним з розділів фізкультурно – спортивної діяльності. Привити любов до фізкультури та спорту, наша основна мета як тренерів та педагогів. Це допомагає досягнути фізичного здоров’я. А що стосується психологічного здоров’я, то багато проблем наших дітей лежать у площині «відвойовувати свої права на вулиці» або «здолати сусідського задиру». Навпаки, виклики криються в більш глибоких аспектах. Сумніви та страхи вашої дитини скоріш за все у невпевненості в собі і своїх здібностях.

читати загалом