Про нас

                                                               

                                                                              ЛАСКАВО ПРОСИМО! 

  Студія " Монада" була заснована в 2003г. Відтоді більше ніж 500 вихованців та їх батьків-однодумців об'єдналися з метою привити все найкраще дітям, виростити їх здоровими і сильними, виховати їх впевненими в собі. Ми пропонуємо серйозні, але при цьому доступні і цікаві тренувальні програми для дітей і підлітків, де використовуємо змішані єдиноборства (ММА) як інструмент для формування сильної в усіх відношеннях особи. На зайняттях дитина розвивається не тільки фізично, вивчаючи бойові мистецтва, але і набуває корисні якості характеру: 

- звички дисципліни і поваги - через дотримання спортивних правил і розпорядку Студії, дотримання традицій бойових мистецтв, охайний зовнішній вигляд;

- підвищення самооцінки, впевненості в собі і у своїх силах - використовуючи "ранги успіху" (кольорові пояси і стрічки до них за досягнення), постановка адекватних дитині завдань;

- придбання лідерських якостей - участь у змаганнях і чемпіонатах, заохочення особистих досягнень і ініціативи, Майстер-класи;

- розвиток вольових якостей і наполегливості - через підвищення фізичної витривалості, участь в поєдинках;

- виховання гнучкості характеру і командних якостей - організація спільних спортивних заходів, літні оздоровчі табори.

  Наскільки серйозні наші зайняття? (Який стиль кращий?) Питання про стиль, напрям, спортивні федерації найчастіше піднімається з метою дізнатися наскільки серйозні зайняття. P.S. Якщо тільки Вас не цікавить спортивна кар'єра. Ми пропонуємо програму "Змішаних єдиноборств" (від англ. MMA - Mixed Martial Arts). Більше 15 років ми практикували різні стилі єдиноборств і зараз, на наш погляд, немає більш захоплюючого, ефективного і доступного напряму, ніж MMA. Наскільки це серйозно - прейдіть і подивіться наші тренування (усі зайняття публічні). Який стиль кращий - нехай сперечаються спортсмени. MMA включає усе краще з ударних стилів, кидкових стилів і стилів, де сутичка проходить лежачи на татамі (у партері)

Як записатися в Студію? 

1. Подзвоніть або приходьте з дитиною особисто та запишіться на ознайомче заняття. 

2. Приходьте і подивіться особисто як Ваша дитина проходить ознайомче заняття і чому вона навчиться вже на першому тренуванні. 

  Якщо Ви приймете рішення займатись в нашій Студії, ми підберемо зручний для вашої дитини розклад і надамо Вам інформацію, про те що потрібно для успішних тренувань. 

  Регулярно відвідуйте тренування, і дитина на Ваших очах зміниться, а ми разом коригуватимемо її розвиток, щоб ми були задоволені результатом.

Змінимо світ на краще! 

Останні новини
15/04/2020, 17:45:55
Карантин
08/11/2019, 11:52:59
Додаткові заняття по середах
Принципи

 Сьогодні, у вік інформаційних технологій, коли батьки та діти з кожним роком все менше і менше часу приділяють фізичній активності, що призводить до проблем зі здоров’ям і не тільки фізичним але й психологічним, серйозно постає питання: «Що з цим робити?» Ми знаємо відповідь на це запитання! Досвід понад 20 років роботи з дітьми, дає Нам можливість заохотити, привабити та навчити дітей основам єдиноборств, як одним з розділів фізкультурно – спортивної діяльності. Привити любов до фізкультури та спорту, наша основна мета як тренерів та педагогів. Це допомагає досягнути фізичного здоров’я. А що стосується психологічного здоров’я, то багато проблем наших дітей лежать у площині «відвойовувати свої права на вулиці» або «здолати сусідського задиру». Навпаки, виклики криються в більш глибоких аспектах. Сумніви та страхи вашої дитини скоріш за все у невпевненості в собі і своїх здібностях.

читати загалом